Állásajánlat

Területi képviselő pozíció

2022-04-06

Ők lehetnének hamarosan a kollégáid

Az IMEX Filtertechnika Kft. Ipari por- és olajködleválasztás üzletága megbízható, csapat- és önálló munkavégzésre is képes területi képviselő keres, elsősorban Kelet Magyarország területén végzendő feladatokra.

Területi képviselői pozíció (elsősorban Kelet-Magyarország)

Szeretné egy kicsit tisztábbá varázsolni az ipart? Elkötelezett a munkahelyi környezet levegőjében szálló finom por, és olajköd leválasztása iránt?

Az Ipari por- és olajköd-leválasztás üzletágunk csapatának megerősítésére megbízható, motivált és műszakilag képzett munkatársat keresünk.

Területi képviselő a kelet-magyarországi régióban

 Az IMEX Filtertechnika Kft. több mint 30 éve az ipari elszívó- és szűrőrendszerek egyik magyarországi piacvezetője. Igyekszünk megóvni az embereket az olyan veszélyes anyagoktól, mint a por, a füst, a klf. gőzök és a vírusok.

Ön műszaki értékesítésben jártas, szociális érzékenység és önálló munkavégzés jellemzi. Fontosnak tartja új ügyfelek megszerzését, valamint a meglévő ügyfeleknél történő up- és cross-sellinget. Amennyiben ezeket sajátjának érzi, akkor Ön keressük !

Az Ön feladatai:

  • Aktív kapcsolatokat épít ki a meglévő és potenciális ügyfelekkel, és ezeket a kapcsolatokat hosszú távon megfelelően ápolja (látogatások, műszaki tanácsadás).
  • Tapasztalattal bír termék-értékesítésében (ajánlatok készítése, tárgyalás, értékesítés).
  • Munkája során mindig szem előtt tartja a releváns pénzügyi célokat.
  • Követi az iparágban és a versenytársak között zajló eseményeket.

Elvárások:

  • Kommunikációs készségek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás (előnyt jelent)
  • Utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzésre való képesség, rugalmasság
  • B osztályú vezetői engedély
  • MS Office csomag magabiztos kezelése, CRM rendszerek ismerete

Az iparágban szerzett képviselői tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, több mint 30 éves folyamatos növekedéssel a magyar piacon
  • Érdekes, izgalmas és változatos munkakörnyezet
  • Kihívást jelentő és felelősségteljes feladatkör
  • Céges autó, telefon és laptop
  • Otthoni iroda
  • Alapos beiskolázás

Helyszín és idő: Magyarország, de elsősorban Kelet-Magyarország.
Teljes munkaidős foglalkoztatás

Fizetés:
A javadalmazás a végzettségétől és tapasztalatától függően az Ön számára figyelemre méltó tartományban van.

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a hr@imex.filtertechnika.hu címre.

Az IMEX Filtertechnika Kft. egy 1991-ben, soproni székhellyel megalapított osztrák-magyar vegyesvállalat. Cégünk filozófiájában a szolgáltatás és szerviz kulcsfontosságú fogalmak.

Online Ajánlatkérés

Kérje ajánlatunkat online.
Gyors és egyszerű.