Kapcsolat

Területi képviselőink

Südi Zoltán
területi képviselő

Telefon: +36-30/9271-557
E-mail: z.sudi@imex.filtertechnika.hu

Fejér megye, Komárom-Esztergom megye, Veszprém megye

Pósa Attila
területi képviselő

Telefon: +36-30/9158-663
E-mail: a.posa@imex.filtertechnika.hu

Csongrád megye, Békés megye, Bács-Kiskun megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Szabó József
területi képviselő

Telefon: +36-30/2187-598
E-mail: j.szabo@imex.filtertechnika.hu

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Kádár Péter
területi képviselő

Telefon: +36-30/175-6542
E-mail: p.kadar@imex.filtertechnika.hu

Baranya-, Somogy-, Tolna megye

Paár Mihály
területi képviselő

Telefon: +36-30/479 5541
E-mail: m.paar@imex.filtertechnika.hu

Győr-Moson-Sopron-, Vas-, Zala megye

Mikula Péter
területi képviselő

Telefon: +36-30/9364-167
E-mail: p.mikula@imex.filtertechnika.hu

Budapest, Pest megye, Nógrád megye

Gamus Dániel
projekt koordinátor

Telefon: +36-30/5061-121
E-mail: d.gamus@imex.filtertechnika.hu

Budapest, Pest megye


Légtechnika üzletág

Horváth András
üzletágvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: a.horvath@imex.filtertechnika.hu

Vida Zsuzsanna
üzletág asszisztens

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: zs.vida@imex.filtertechnika.hu

Tóth Judit
üzletág szakértő és tanácsadó

Telefon:+36-30/208-3206
E-mail: j.toth@imex.filtertechnika.hu

Melján János
üzletág képviselő

Telefon:+36-30/175-6399
E-mail: j.meljan@imex.filtertechnika.hu

Babiczki István
szerviztechnikus

Telefon: +36-70/770-8646
E-mail: i.babiczki@imex.filtertechnika.hu

Liska Pál
szerviztechnikus

Telefon: +36-30/859-0640
E-mail: p.liska@imex.filtertechnika.hu

Dézsi Viktor
tervező mérnök, projektvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: v.dezsi@imex.filtertechnika.hu


Ipari por- és olajködleválasztás üzletág

Zsolnay Miklós
üzletágvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: m.zsolnay@imex.filtertechnika.hu

Mátyus Péter
területi képviselő, projekt koordinátor, ATEX szakértő

Telefon: +36-30/8627-964
E-mail: p.matyus@imex.filtertechnika.hu

Szórádi László
területi képviselő, projekt koordinátor, Push-Pull specialista

Telefon: +36-30/5668-349
E-mail: l.szoradi@imex.filtertechnika.hu

Páhi Barnabás
területi képviselő

Telefon: +36-30/4504-614
E-mail: b.pahi@imex.filtertechnika.hu

Schönberger Tamás
alkatrész / szerviz

Telefon: +36-30/3841-209
E-mail: t.schonberger@imex.filtertechnika.hu

Bencsik Mihály
termékfelelős (JACOB)

Telefon: +36-30/3751-766
E-mail: m.bencsik@imex.filtertechnika.hu

Ambrus Roland
üzletág képviselő, 3D scan projekt koordinátor

Telefon: +36-30/328 8053
E-mail: r.ambrus@imex.filtertechnika.hu

Pirity Gábor
3D CAD mérnök

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: g.pirity@imex.filtertechnika.hu

Adamik István
szerviztechnikus

Telefon: +36-30/579-2514
E-mail: i.adamik@imex.filtertechnika.hu


Folyamatszűrés üzletág

Christian Klaghofer
üzletágvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: c.klaghofer@imex.filtertechnika.hu

Ivancsics Krisztián
technikus

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: k.ivancsics@imex.filtertechnika.hu

Győrfi István
technikus

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: i.gyorfi@imex.filtertechnika.hu

Seidl Zsuzsanna
üzletág asszisztens

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: zs.seidl@imex.filtertechnika.hu

Herczeg Dóra
beszerzés, logisztika

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: d.herczeg@imex.filtertechnika.hu

Kecskés Katalin
ügyfélmenedzser

Telefon: +36-99/312-633
E-mail:
k.kecskes@imex.filtertechnika.hu

Vida György
értékesítési munkatárs

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: gy.vida@imex.filtertechnika.hu

Lénárt Gábor
értékesítési munkatárs, élelmiszer- és italgyártás

Telefon: +36-30/681-2128
E-mail: g.lenart@imex.filtertechnika.hu


Központ

Gernot Schneider
ügyvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: g.schneider@imex.filtertechnika.hu

Pandur Attila
ügyvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: a.pandur@imex.filtertechnika.hu

Németh Judit
értékesítési vezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: j.nemeth@imex.filtertechnika.hu

Kocsis János
motorikus szűrők

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: j.kocsis@imex.filtertechnika.hu

Seidl Zsuzsanna
HR, logisztika, számvitel

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: zs.seidl@imex.filtertechnika.hu

Ábrahám Zsuzsanna
logisztika, számvitel

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: zs.abraham@imex.filtertechnika.hu

Bognár Andrea
pénzügyi munkatárs

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: a.bognar@imex.filtertechnika.hu

Németh Helga
logisztika

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: h.nemeth@imex.filtertechnika.hu

Soós Lilla
ügyfélmenedzser

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: l.soos@imex.filtertechnika.hu

Varga Szabina
ügyfélmenedzser

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: sz.varga@imex.filtertechnika.hu

Wágner Júlia
ügyfélmenedzser

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: j.wagner@imex.filtertechnika.hu

Nagy Zoltán
webmester

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: z.nagy@imex.filtertechnika.hu

Siklósi Gyula
raktárvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: gy.siklosi@imex.filtertechnika.hu

Kovács Gábor
raktáros

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: g.kovacs@imex.filtertechnika.hu

Horváth Roland
raktáros

Telefon: +36-99/312-633

Czégény András
raktáros

Telefon: +36-99/312-633