Kapcsolat

Területi képviselők

Südi Zoltán
területi képviselő

Telefon: +36-30/9271-557
E-mail: z.sudi@imex.filtertechnika.hu

Fejér megye, Komárom-Esztergom megye, Veszprém megye

Pósa Attila
területi képviselő

Telefon: +36-30/9158-663
E-mail: a.posa@imex.filtertechnika.hu

Csongrád megye, Békés megye, Bács-Kiskun megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Szabó József
területi képviselő

Telefon: +36-30/2187-598
E-mail: j.szabo@imex.filtertechnika.hu

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Kádár Péter
területi képviselő

Telefon: +36-30/175-6542
E-mail: p.kadar@imex.filtertechnika.hu

Baranya-, Somogy-, Tolna megye

Paár Mihály
területi képviselő

Telefon: +36-30/479 5541
E-mail: m.paar@imex.filtertechnika.hu

Győr-Moson-Sopron-, Vas-, Zala megye

Mikula Péter
területi képviselő

Telefon: +36-30/9364-167
E-mail: p.mikula@imex.filtertechnika.hu

Budapest, Pest megye, Nógrád megye

Gamus Dániel
projekt koordinátor, kiemelt ügyfélkapcsolatok

Telefon: +36-30/5061-121
E-mail: d.gamus@imex.filtertechnika.hu

Budapest, Pest megye


Légtechnika

Horváth András
üzletágvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: a.horvath@imex.filtertechnika.hu

Toppantó Blanka
üzletág asszisztens

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: b.toppanto@imex.filtertechnika.hu

Takács Ágnes
üzletág asszisztens

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: a.takacs@imex.filtertechnika.hu

Tóth Judit
szakértő és tanácsadó

Telefon:+36-30/208-3206
E-mail: j.toth@imex.filtertechnika.hu

Melján János
üzletág képviselő

Telefon:+36-30/175-6399
E-mail: j.meljan@imex.filtertechnika.hu

Dézsi Viktor
tervező mérnök, projektvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: v.dezsi@imex.filtertechnika.hu

Babiczki István
technikus

Telefon: +36-70/770-8646
E-mail: i.babiczki@imex.filtertechnika.hu

Liska Pál
szerviztechnikus

Telefon: +36-30/859-0640
E-mail: p.liska@imex.filtertechnika.hu

Marton Jozsef
szerviztechnikus

Telefon: +36-30/167-7251
E-mail: j.marton@imex.filtertechnika.hu


Ipari por- és olajködleválasztás

Zsolnay Miklós
üzletágvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: m.zsolnay@imex.filtertechnika.hu

Mátyus Péter
projekt koordinátor, ATEX

Telefon: +36-30/8627-964
E-mail: p.matyus@imex.filtertechnika.hu

Szórádi László
projekt koordinátor, push-pull

Telefon: +36-30/5668-349
E-mail: l.szoradi@imex.filtertechnika.hu

Páhi Barnabás
projekt koordinátor

Telefon: +36-30/4504-614
E-mail: b.pahi@imex.filtertechnika.hu

Schönberger Tamás
aftermarket értékesítés

Telefon: +36-30/3841-209
E-mail: t.schonberger@imex.filtertechnika.hu

Bencsik Mihály
termékmenedzser, Jacob

Telefon: +36-30/3751-766
E-mail: m.bencsik@imex.filtertechnika.hu

Ambrus Roland
projekt koordinátor, 3D Scan

Telefon: +36-30/328 8053
E-mail: r.ambrus@imex.filtertechnika.hu

Pirity Gábor
3D CAD mérnök

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: g.pirity@imex.filtertechnika.hu

Németh Judit
irodavezető és üzletág asszisztens

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: j.nemeth@imex.filtertechnika.hu

Adamik István
szerviztechnikus

Telefon: +36-30/579-2514
E-mail: i.adamik@imex.filtertechnika.hu

Kopács Attila
szerviztechnikus

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: a.kopacs@imex.filtertechnika.hu


Folyamat- és hidraulika szűrés

Christian Klaghofer
üzletágvezető

Telefon: +36-30/541-9138
E-mail: c.klaghofer@imex.filtertechnika.hu

Ivancsics Krisztián
értékesítési vezető

Telefon: +36-30/351-2836
E-mail: k.ivancsics@imex.filtertechnika.hu

Győrfi István
technikus

Telefon: +36-30/720-4677
E-mail: i.gyorfi@imex.filtertechnika.hu

Seidl Zsuzsanna
HR vezető és üzletág asszisztens

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: zs.seidl@imex.filtertechnika.hu

Kecskés Katalin
EHS koordinátor

Telefon: +36-99/312-633
E-mail:
k.kecskes@imex.filtertechnika.hu

Stangl Orsolya
ügyfélmenedzser

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: a.stangl@imex.filtertechnika.hu

Tóth Viktória
beszerzési, logiszitkai ügyintéző

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: v.toth@imex.filtertechnika.hu

Braun Martin
technikai munkatárs

Tel: +36-99/312-633
E-Mail: m.braun@imex.filtertechnika.hu

Vida György
termékmenedzser, Boll & Kirch

Telefon: +36-30/298-1331
E-mail: gy.vida@imex.filtertechnika.hu

Lénárt Gábor
termékmenedzser, élelmiszeripar és italgyártás

Telefon: +36-30/681-2128
E-mail: g.lenart@imex.filtertechnika.hu


Menedzsment, back office és adminisztráció

Gernot Schneider
ügyvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: g.schneider@imex.filtertechnika.hu

Pandur Attila
ügyvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: a.pandur@imex.filtertechnika.hu

Kocsis János
termékmenedzser, motorikus szűrők

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: j.kocsis@imex.filtertechnika.hu

Ábrahám Zsuzsanna
pénzügyi vezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: zs.abraham@imex.filtertechnika.hu

Bőhm Erika
beszerzési, logiszitkai ügyintéző

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: e.bohm@imex.filtertechnika.hu

Németh Helga
raktárvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: h.nemeth@imex.filtertechnika.hu

Soós Lilla
ügyfélmenedzser

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: l.soos@imex.filtertechnika.hu

Hubert Szabina
ügyfélmenedzser

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: sz.hubert@imex.filtertechnika.hu

Wágner Júlia
ügyfélmenedzser

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: j.wagner@imex.filtertechnika.hu

Horváth Andrea
ügyfélmenedzser

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: j.wagner@imex.filtertechnika.hu

Farnleitner Birgit
kommunikációs menedzser

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: b.farnleitner@imex.filtertechnika.hu

Siklósi Gyula
raktári csoportvezető

Telefon: +36-99/312-633
E-mail: gy.siklosi@imex.filtertechnika.hu

Horváth Roland
raktáros

Telefon: +36-99/312-633

Czégény András
raktári csoportvezető

Telefon: +36-99/312-633

Stadler Bence
raktáros

 Telefon: +36-99/312-633